Posts By :

Arkadiusz

Listy osób przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym z podziałem na klasy

982 993 Arkadiusz

Alfabetyczna lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

982 993 Arkadiusz

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
w postępowaniu rekrutacyjnym
VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Sosnowcu

Nazwisko

Imię

Decyzja

Adamski Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Antonik Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Anyż Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Artymiak Nikoletta zakwalifikowany
Augustyn Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Awramchuk Denys zakwalifikowany
Badecka Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Balas Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Balcerzak Andrzej zakwalifikowany
Bałtrukiewicz Blanka zakwalifikowany
Banach Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Banaszek Julia zakwalifikowany
Baranchuk Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baraniak Vanessa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Barańska Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Baron Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bartela Joanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bartela Paulina zakwalifikowany
Bartos Kinga zakwalifikowany
Bawołek Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bączek Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bąk Lena niezakwalifikowany
Bednarek Ignacy zakwalifikowany
Bednarek Natalia zakwalifikowany
Bednarek Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Belka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bernacka Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bernaś Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Betka Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BIAŁCZYK KRZYSZTOF niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BIAŁKOWSKA NOEMI HELENA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bielawska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bielecki Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Bienias vel Dziewięcka Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Biernat Marlena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BINEK KACPER zakwalifikowany
Binkiewicz Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Blacha Amelia zakwalifikowany
Bochenek Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bogacz Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bońka Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bożenta Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Breske Karolina zakwalifikowany
Brodziak Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brodzik Natalia zakwalifikowany
Bronowicka Weronika zakwalifikowany
Brożek Daria zakwalifikowany
Brożek Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Brzeziński Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bucki Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Bukowiec Marlena zakwalifikowany
Bukowski Mateusz Henryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Buszko Matylda zakwalifikowany
Cabaj Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Całek Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Capaja Jakub zakwalifikowany
Cegieła Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chachoł Alan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cheba Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chojnacki Hubert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chrapka Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chrobot Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chrobot Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Chruściel Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Chrzanowska Aleksandra niezakwalifikowany
Chrzanowska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Ciastoń Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cichoń Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Cichoń Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Cichońska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciekała Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciepliński Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ciosek Kacper zakwalifikowany
Cwynar Cyprian zakwalifikowany
Cynarski Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czapla Zofia zakwalifikowany
Czarnecka Luiza niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czarny Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czechowska Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Czechowski Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Danek Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Danielkis Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dawal Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dąbrowski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dereń Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Detko Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dębiński Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Didek Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Doliński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Domagała Ewelina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Domagała Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DOMAGAŁA DOROTA zakwalifikowany
Donek Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Donoch Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Dróżdż Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dróżdż Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Drzewiecki Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dubas Adrian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dubas Eliza niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dubas Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dubiel Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dubiel Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DUDA ADRIANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DUDA ALEKSANDER zakwalifikowany
Dudek Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dudek Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dunajewska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dużyk Natalia zakwalifikowany
Dybisz Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dyjas Antonina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dyląg Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dyrka Paulina zakwalifikowany
Dziedzic Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziubek Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Dziura Wiktor zakwalifikowany
Dziura Zuzanna zakwalifikowany
Faska Miłosz niezakwalifikowany
Fidziński Olaf zakwalifikowany
Florek Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Folczyńska Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fugińska Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FURMAN ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Fursa Bohdan niezakwalifikowany
Gadomska Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gaj Patrycja zakwalifikowany
Gajda Szymon zakwalifikowany
Gajos Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gala Dominika zakwalifikowany
Gałoński Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gawęda Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gawron Łucja zakwalifikowany
Gawron Nikola zakwalifikowany
Gąsiorowska Barbara niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gębala Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gęsikowska Roksana zakwalifikowany
Głowacka Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Głowacz Aleksander zakwalifikowany
Gmiter Inga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Gocek Izabela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GOIK DAWID niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gołdyn Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Góra Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Góra Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Góral Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Górski Jakub zakwalifikowany
Grabowski Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gregorczyk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grygutis Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grymel Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Grząba Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzegorczyk Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Grzelak Wiktoria zakwalifikowany
Grzesik Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Gwóźdź Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hałakuc Julka niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Hornik Jordan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Hrabia Jakub zakwalifikowany
Iwanow Oliwia zakwalifikowany
Jabłeka Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jachymczyk Olga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jakubczyk Dominika zakwalifikowany
Janczyk Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JANKOWSKA ELENA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Janota Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jaśko Halszka zakwalifikowany
JĘCZMIŃSKA ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrusik Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jędrzejewski Nikodem zakwalifikowany
Jonaszko Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurczyńska Wiktoria zakwalifikowany
Juszczyk Wanessa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
JUSZCZYK PATRYK niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kaczmarczyk Michał zakwalifikowany
Kadłubiec Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kalarus Antoni niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamiński Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kamiński Miłosz zakwalifikowany
Kania Hanna zakwalifikowany
Kapuścik Monika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kasperowicz Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kasprzyk Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kaszuba Małgorzata zakwalifikowany
Kawalec Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kawiorska Sandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kazimierczyk Zuzanna zakwalifikowany
Kennan Robert niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kita Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kliks Aneta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Klimczyk Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kłyś Tymoteusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KNAP MAJA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Knapik Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kochan Lidia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kochanowska Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kociołek Maja Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kocjan Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kocot Kacper zakwalifikowany
Koczewski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kolińska Amanda zakwalifikowany
Kolka Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kołodziej Kinga zakwalifikowany
komendarczyk Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Komosiński Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kondek Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Konieczko Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Konieczniak Nikola zakwalifikowany
Kopeć Michalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Korzec Tatiana niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kosiur Sonia zakwalifikowany
Kot Paulina, Laura zakwalifikowany
Kotnowska Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KOTULA KLAUDIA zakwalifikowany
Kowalczyk Laura zakwalifikowany
Kowalczyk Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalik Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalski Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kowalski Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozak Kinga zakwalifikowany
Kozdroń Agnieszka zakwalifikowany
Kozłowska Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kozłowski Kacper zakwalifikowany
Kozłowski Krzysztof zakwalifikowany
Kozyra Maja zakwalifikowany
Krupa Natalia zakwalifikowany
Krzan Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzemińska Aniela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Krzykawski Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Krzymień Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubala Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubiczek Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kubiczek Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KUGLER MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kukla Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Kula Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kula Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kuligowski Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 7 preferencji)
Kulik Marta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kulpińska Zofia zakwalifikowany
KURCEWICZ NICOLA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kusa Adam zakwalifikowany
Kusak Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Kusztal Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KUŚ JULIA zakwalifikowany
Kwapisz Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwiatkowski Oskar zakwalifikowany
Kwiecień Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Kwinta Sebastian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Kwitek Anastazja zakwalifikowany
Kwosek Mikołaj niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Labe Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Labiś Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lachór Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Lalewicz Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lasocka Julia zakwalifikowany
Lasocki Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Latos Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Lech Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lecyk Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ledwoń Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LENGA WIKTORIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leniarska Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Leszczyńska Lena zakwalifikowany
Leszczyńska Vanessa zakwalifikowany
Ligęza Maciej zakwalifikowany
Ligorowska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lipiński Eryk niezakwalifikowany
Litawa Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Literowicz Lena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Litewka Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Lupa Witold niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łabędzka Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łagocka Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Łata Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łączykowski Kalmir niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Łęczek Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Łukaska Natalia zakwalifikowany
Łukaszuk Martyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Magiera Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majcher Jakub zakwalifikowany
Majchrzak Kajetan zakwalifikowany
Majda Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Majewska Kaja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Majka Philip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Maksymowicz Pola zakwalifikowany
Malinowska Joanna zakwalifikowany
Malinowska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mamczyńska Łucja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mania Kacper niezakwalifikowany
Mańkowski Adam zakwalifikowany
Marszałek Wiktoria zakwalifikowany
Marzec Patryk niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Maślanka Marcel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matczak Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mateńka Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Matras Piotr zakwalifikowany
Matwiejczuk Aleksandra niezakwalifikowany
MATYASIK FILIP niezakwalifikowany
Matyja Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Matysek Natalia Julia zakwalifikowany
Matyszczyk Paweł zakwalifikowany
Matyszkiewicz Anna zakwalifikowany
Mazur Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mazurek Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
mączka natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Miarka Noemi zakwalifikowany
Michalak Natalia niezakwalifikowany
Micyk Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miedziński Aleksander zakwalifikowany
Miedziński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MIelcarz Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mielnik Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Migza Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mijas Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Miklasińska Iga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MIKŁUSZKA MICHAŁ TOMASZ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mikuła Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mirowska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mirza Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Misiurek Adrianna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mistrzak Julia zakwalifikowany
Misztal Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mizera Julia zakwalifikowany
Mizerska Maria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Molęda Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Molitor Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Motybel Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mrożek Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Mrugała Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Karol niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mucha Nadia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Mularczuk Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Musialski Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Muszczak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Muszyńska Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Muszyński Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nasidłowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Nawara Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Niełacna Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nieznalska Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nogaj Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Nowak Julia zakwalifikowany
Nowak Natalia zakwalifikowany
Nowak Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowak Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NOWAK KAMIL niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowalski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nowicka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Nurczyński Jakub Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ofanowski Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Okoń Kamil zakwalifikowany
OKOŃ OSCAR niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
OKRAJEK ZOFIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Okulska Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Olesińska Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Opałka Radosław zakwalifikowany
Opoczyńska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Orzech Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Orzechowski Wojciech zakwalifikowany
Osiewalski Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Otorowski Franciszek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ożarowska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Pabiś Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pacek Antonina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pachla Wiktoria zakwalifikowany
Pacholec Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Paciepna Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pająk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pajda Gabriel niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Paluch Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pałęga Dominika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Panuszewska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Parada Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PARZNIEWSKI IGOR niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Pasternak Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawełczyk Łukasz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pawlak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Perek Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pereszlucha Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piaśnik Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Piątek Maciej zakwalifikowany
Piechowicz Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pierzgała Nicole niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 6 preferencji)
Piesik Szymon zakwalifikowany
Pietras Patrycja zakwalifikowany
Pietruszka Katarzyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Plesińska Kalina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Pluskota Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Płachta Kinga zakwalifikowany
Pobocha Paweł niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Podziomska Karolina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Polniaszek Nelly niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Popczyk Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Poraszka Agnieszka niezakwalifikowany
Preczinger Maciej zakwalifikowany
Profus Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przechodzka Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Przyłucki Kacper zakwalifikowany
Pschionko Mikołaj zakwalifikowany
Psik Szymon niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PSUJ JULITA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Pyrek Dominik niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Radzięta Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Raukuć Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rek Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Remesz Pola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rešani Anita niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rodek Oliwier niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rogacz Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rojek Natalia Helena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Rokicka Julia Aleksandra zakwalifikowany
Romanienkowa Daria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ropiak Nikola niezakwalifikowany
Rosa Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Roszczyk Nikola zakwalifikowany
Rozenek Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Równiak Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Rudnicka Aleksandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ruszczyk Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ruśniak Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ryłko Natalia niezakwalifikowany
Rząd Kamila niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sacher Gracjan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SADEK ZUZANNA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sajan Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sapota Szymon zakwalifikowany
Sedlak-Maczuga Nina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Selmaj Maciej zakwalifikowany
Seweryn Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Seweryn Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Seweryn Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sidło Błażej zakwalifikowany
Siemiątkowska Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Ewa niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sikora Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Siwek Zuzanna zakwalifikowany
Skiba Aleksander niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skolik Dawid zakwalifikowany
Skonieczny Jakub zakwalifikowany
Skowron Anna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Skwark Rafał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słaboń Bartłomiej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słaboń Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słania Patrycja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Słoka Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smolińska Beata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Smoła Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SMORĄG JULIA zakwalifikowany
Snela Artur niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobala Miłosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sobczak Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Soczyński Igor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Solarz Stanisław niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Solińska Julia zakwalifikowany
Sowa Angelika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Sowa Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Specjał Łucja zakwalifikowany
Sroka Dawid niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
STACHURA JULIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Stajno Gabriela zakwalifikowany
Stań Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stańczyk Oliwia zakwalifikowany
Starzykowski Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Stasiak Filip zakwalifikowany
Stępień Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Stępień Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
STOJECKI MICHAŁ niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strózik Klaudia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strzelczyk Jagoda niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Strzelec Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Swat Krzysztof zakwalifikowany
Szalonek Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szałkowska Oliwia zakwalifikowany
Szarek Judyta niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szatanik Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szczeciński Bruno zakwalifikowany
Szczepanek Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szczuka Mikołaj zakwalifikowany
Szemitko Sabina Regina zakwalifikowany
Szewczyk Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Szewczyk Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szkulik Michał zakwalifikowany
Szkutnik Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szkutnik Zofia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Szot Adam niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szot Jakub niezakwalifikowany
Szot-Łata Arkadiusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szparniak Borys niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Sztefka Maksymilian niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szulc Maciej niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szumerowska Kinga niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szura Julia zakwalifikowany
Szweda Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Szymańska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymańska Kalina zakwalifikowany
Szymczyk Alan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Szymczyk Aleksandra zakwalifikowany
Ślęzak Marcin niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śliwiński Wiktor niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Śmieciński Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świeca Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Świerczyna Oliwia zakwalifikowany
ŚWIERCZYŃSKA WERONIKA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tabaka Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tambor Paweł zakwalifikowany
Tańska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Taraszka Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Targosz – Opolka Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tator Natalia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tator Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TOKAJ MICHALINA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tokarska Anna zakwalifikowany
Tokarz Malwina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tomaszewska Magdalena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 8 preferencji)
Tondos Amelia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Torzewska Hanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Towarek Oskar niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tryjańska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Trzewiczek Grzegorz zakwalifikowany
Tumidaj Stanisław zakwalifikowany
Twardy Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Tyka Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Umińska Laura niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
Urbańska Maja zakwalifikowany
Wachelko Konrad niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wachowiak Krystyna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wagner Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wajda Krzysztof niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walas Wiktoria zakwalifikowany
Walcharz Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walczyk Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walicki Jan niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Walusiak Kuba niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wawrowska Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wąchała Mateusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wesoły Maria zakwalifikowany
Wicher Alicja zakwalifikowany
Wiczołek Wiktoria zakwalifikowany
Wiecheć Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wieczorek Wojciech niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wielgus Weronika niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wienckowska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Więckowska Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wilk Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Winiarska Milena niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniewska Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wiśniewski Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witczak Nikandra niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witek Bartosz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Witek Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 4 preferencji)
Włodarska Lena zakwalifikowany
Włosek Paulina niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Włusek Zuzanna niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 5 preferencji)
Wocka Julia zakwalifikowany
Wojna Janusz niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wojnarowska Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wolna Nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Wolski Mariusz zakwalifikowany
Wołczyńska Natasza zakwalifikowany
Woźniak Tomira niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Agata niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Aleksandra zakwalifikowany
Wójcik Gabriela niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójcik Justyna zakwalifikowany
Wójcik Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
WÓJCIK WIKTORIA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wójtowicz Anastazja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WÓJTOWICZ WIKTORIA zakwalifikowany
Wróbel Zofia zakwalifikowany
Wściubiak Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wtorek Bartłomiej zakwalifikowany
wydrych nikola niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Wysocki Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ZAGÓRSKI MAKSYM niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZAPART DANIEL zakwalifikowany
Zaród Maja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zarzycki Kamil niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zarzycki Mikołaj zakwalifikowany
Zatoński Michał zakwalifikowany
Zawartka Jakub niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zbieg Hanna zakwalifikowany
Zdybel Julia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zębala Emilia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zielińska Olivia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
Zieliński Michał niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Ziębińska Julia zakwalifikowany
Ziętara Oliwia niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zimróz Martyna zakwalifikowany
Zoń Piotr niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zubrycka Alicja niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zygmunt Filip niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Zygulska Klaudia zakwalifikowany
Żądło Wiktoria niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żmuda Marek niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŻOŁĘDZKA MAJA niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Żychowicz Kacper niezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

 

Zakończenie roku szkolnego – foto

1024 576 Arkadiusz

Zakończenie roku szkolnego

431 205 Arkadiusz

Zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 w piątek 25 czerwca wg poniższego harmonogramu:

  • 9.00 – klasy I
  • 10.00- klasy II po SP
  • 11.00 – klasy II po GIM.

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

1024 1024 Arkadiusz

Przypominamy, że trwa Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są do 7 lipca 2021 r.

Aby uczestniczyć w loterii należy:

  • wejść na stronę https://spis.gov.pl/ i zrealizować obowiązek spisowy poprzez samospis internetowy,
  • pobrać i zachować unikatowy, 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii,
  • zgłosić kod na stronie https://loteria.spis.gov.pl/,

Sprawdzać wyniki losowania w mediach społecznościowych i na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

Im szybsze zgłoszenie do udziału w loterii, tym większa szansa na wygraną!

W loterii można wygrać atrakcyjne nagrody – karty przedpłacone o wartości 500 zł, 1000 zł, a w losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca 2021 r. – 16 samochodów osobowych!
Najbliższe losowania nagród odbędą się: 18 czerwca 2021 r., 2 lipca 2021 r. oraz 9 lipca 2021 r.

Jeden kod może wziąć udział w wielu losowaniach. Wszystkie zarejestrowane zgłoszenia wezmą udział w losowaniu finałowym.

Regulamin i harmonogram losowania nagród w loterii dostępne są na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w loterii.

Konkurs Galileo z biologii

768 1024 Arkadiusz

W bieżącym roku szkolnym, w drugim semestrze, uczniowie klasy 1c i 2csp brali udział w ogólnopolskim konkursie GALILEO z biologii. Konkurs miał formę testu i wymagał od uczestników opanowania treści i umiejętności, których uczniowie jeszcze nie realizowali na zajęciach szkolnych. Zgłębianie tajników wiedzy biologicznej zaowocowało sukcesem. Wielu Korczakowców znalazło się w pierwszej dwudziestce najlepszych! Gratulujemy i zachęcamy do udziału w Galileo w kolejnym roku szkolnym.

Sukces w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego Olimpus!

1024 1024 Arkadiusz

Witamy w kolejnej odsłonie dotyczącej języków obcych w Korczaku. Język niemiecki jest kolejnym językiem obcym, którego możecie się uczyć w naszym liceum. Chcielibyśmy pogratulować uczennicom klasy lingwistycznej 1b Katarzynie Powale (3. miejsce), Oliwii Szkutnik (5. miejsce) oraz Wiktorii Śliwie (7. miejsce), które zostały Laureatkami Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego Olimpus. Poniżej prezentujemy Wam rozmowę Oliwii z Kasią, która opowie m.in., jak zaczęła się jej przygoda z językiem niemieckim oraz co podoba jej się w Niemczech i Niemcach. Jeżeli chcielibyście doskonalić swoje umiejętności językowe, zapraszamy do klasy lingwistycznej 1b w naszym liceum.

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

800 451 Arkadiusz

LICEALIŚCI Z KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH PO SZKOLE PODSTAWOWEJ!
Możecie podarować swoim podręcznikom drugie życie

ZASADY:

  • SPRZEDAJĄCY – uczniowie klas drugich po szkole podstawowej
  • KUPUJĄCY – uczniowie klas pierwszych
  • KIEDY? – 21 i 22 czerwca 2021 , pierwsza i druga długa przerwa
  • GDZIE? – sala nr 10
  • JAK ? – tworząc zasady konkurencji doskonałej . Znajdźcie swojego kupującego lub sprzedającego książkę. Ustalcie wspólnie najlepszą cenę
  • CO SPRZEDAJEMY ? -odpowiednio przygotowane do sprzedaży podręczniki z usuniętymi Waszymi zapisami i notatkami
  • JAK KUPUJEMY ? – za gotówkę, bez pośredników

Sukces Naukowy Nauczyciela Korczaka

768 1024 Arkadiusz

W dniu 14.06.2021 pan magister Grzegorz Szewczyk obronił pracę doktorską z filozofii. Temat rozprawy brzmiał 'Filozofia obiektywizmu Ayn Rand jako etyka racjonalnego egoizmu.' Wydarzenie to miało miejsce na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Osoby zainteresowane mogły je również obejrzeć online.

To wielki sukces osobisty naszego kolegi i nauczyciela Korczaka. To również nobilitacja naszej szkoły, gdyż poszerza się grono uczących z tytułem doktora. Z niecierpliwością czekamy na ciekawe 'spotkania filozoficzne' w przyszłym roku szkolnym i przybliżenie nam tej trudnej dziedziny wiedzy.

Panie doktorze – GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Jesteśmy dumni z Pana osiągnięcia.

Cała społeczność korczakowska

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego korczak.edu.pl stosuje się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego korczak.edu.pl. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

Dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła, dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

"niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu, pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu, "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp., "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym korczak.edu.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego korczak.edu.pl, a następnie wykorzystywane przez współpracujących z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.