Informacje o zastępstwach

 

Okres

 

02.04.2019 (Wt) - 02.04.2019 (Wt)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień: 02.04.2019 (Wt)

 

 

 

 

 

 

 

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

2

Derej Anna

3AL|Wło

Język włoski

40

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Derej Anna

3BL|Wło

Język angielski

40

Żychowicz - Łosiewicz

 

Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Derej Anna

1EL

Zajęcia opiekuńczo-

40

Wiśniewski Paweł

 

wychowawcze

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Fajfer Beata

2AL

Język angielski

27

Kucharska Agnieszka

 

3

Fajfer Beata

2AL

Język angielski

27

Żychowicz - Łosiewicz

 

Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Fajfer Beata

3BL

Matematyka

27

Jastrzębska Barbara

 

3

Madetko - Wanatowicz

3aG

Chemia

35

Korżak Małgorzata

 

Edyta

 

 

 

 

 

 

 

 

Madetko - Wanatowicz

 

 

 

 

Zadania z matematyki zada

4

3DL

Matematyka

35

Fudro Grzegorz

mgr Edyta Madetko-

Edyta

 

 

 

 

 

Wanatowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Madetko - Wanatowicz

 

 

 

 

zadania z matematyki zada

5

3AL

Matematyka

35

Kimla Damian

mgr Edyta Madetko-

Edyta

 

 

 

 

 

Wanatowicz

 

 

 

 

 

 

 

6

Madetko - Wanatowicz

3AL|z.op-wych.

Zajęcia opiekuńczo-

Bibl

Kopeć Magdalena

 

Edyta

wychowawcze

 

 

 

 

 

 

7

Madetko - Wanatowicz

3AL

Zajęcia z wychowawcą

35

Uczniowie zwolnieni do

 

Edyta

domu

 

 

 

 

 

 

4

Matusik Sylwia

3bG|WF gr 1

Zajęcia opiekuńczo-

22

Korżak Małgorzata

 

wychowawcze

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Matusik Sylwia

3cG|WF gr 1

Zajęcia opiekuńczo-

22

Korżak Małgorzata

 

wychowawcze

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Matusik Sylwia

1BL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

s.d1

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Matusik Sylwia

2BL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

s.d2

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Rabus Agnieszka

3AL|Niem

Język niemiecki

39

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Rabus Agnieszka

3BL|Niem

Język angielski

39

Tracz - Koba Joanna

 

3

Rabus Agnieszka

3bG|Niem

Wychowanie fizyczne

s.d2

Kopeć Magdalena

 

5

Rabus Agnieszka

3aG|Niem 2

Zajęcia opiekuńczo-

39

Szymik - Kurach Joanna

 

wychowawcze

 

 

 

 

 

 

 

4

Reder Dorota

1BL

Matematyka

33

Gawinkowska Katarzyna

 

6

Reder Dorota

1CL

Podstawy

26

Napora - Ćmachowska

 

przedsiębiorczości

Joanna

 

 

 

 

 

 

2

Reszel - Łagoń Katarzyna

3DL

Zajęcia z wychowawcą

8

Szewczyk Grzegorz

 

5

Reszel - Łagoń Katarzyna

3DL

Język polski

8

Mirowska Iwona

 

2

Szklarska Beata

3aG

Matematyka

33

Gawinkowska Katarzyna

 

2

Wicherska Romana

3cG

Wiedza o społeczeństwie

15

Uczniowie przychodzą

 

půźniej