Informacje o zastępstwach

 

Okres

 

05.04.2019 (Pt) - 05.04.2019 (Pt)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień: 05.04.2019 (Pt)

 

 

 

 

 

 

 

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

5

Jędrusik Ewa

1EL

Język angielski

35

Kucharska Agnieszka

 

6

Jędrusik Ewa

1DL

Zajęcia z wychowawcą

35

Szczepański Marcin

 

3

Kopeć Magdalena

2AL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

16

Kalińska Katarzyna

 

4

Kopeć Magdalena

3CL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

s.d2

Wiśniewski Paweł

 

 

 

 

 

Zajęcia opiekuńczo-

 

 

pomoc w noszeniu krzeseł

6

Kopeć Magdalena

1CL|WF gr 1

s.mał

Sobaszek Jarosław

i ławek na sale -

wychowawcze

przygotowanie sali na

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

egzaminy gimnazjalne

7

Kopeć Magdalena

2DL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

16

Klasiński Mateusz

 

2

Korżak Małgorzata

3aG

Chemia

22

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Korżak Małgorzata

3BL|Ch roz 1

Język angielski

22

Szczepański Marcin

 

5

Korżak Małgorzata

1DL

Język polski

22

Mirowska Iwona

 

 

 

 

 

Zajęcia opiekuńczo-

 

 

pomoc w noszeniu krzeseł

6

Korżak Małgorzata

3BL|Ch roz 1

s.mał

Sobaszek Jarosław

i ławek na sale -

wychowawcze

przygotowanie sali na

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

egzaminy gimnazjalne

6

Matusik Sylwia

1BL|WF gr 1

Wychowanie fizyczne

s.d1

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Reder Dorota

2AL|Geo roz

Geografia

26

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Reder Dorota

2DL|Geo roz

Geografia

26

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Reder Dorota

2AL|Geo roz

Geografia

26

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Reder Dorota

2DL|Geo roz

Geografia

26

Uczniowie przychodzą

 

půźniej

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Reder Dorota

1DL

Zajęcia z wychowawcą

26

Szczepański Marcin

 

5

Reder Dorota

3bG

Zajęcia z wychowawcą

26

Sośnierz Jarosław

 

6

Reder Dorota

3AL|Geo roz

Geografia

26

Mirowska Iwona

 

6

Reder Dorota

3BL|Geo roz

Geografia

6

Mirowska Iwona

 

6

Reder Dorota

3DL|Geo roz

Geografia

6

Mirowska Iwona

 

7

Reder Dorota

3AL|Geo roz

Geografia

6

Mirowska Iwona

 


7

Reder Dorota

3BL|Geo roz

Geografia

6

Mirowska Iwona

 

7

Reder Dorota

3DL|Geo roz

Geografia

6

Mirowska Iwona

 

8

Reder Dorota

3BL|u.przyr

Przyroda

26

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

8

Reder Dorota

3DL|u.przyr

Przyroda

26

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

2

Witkowski Sławomir

1CL

Biologia

28

Nowak - Palka Anna

 

3

Witkowski Sławomir

1AL

Język angielski

28

Żychowicz - Łosiewicz

 

Anna

 

 

 

 

 

 

 

5

Witkowski Sławomir

1BL

Podstawy

28

Derej Anna

 

przedsiębiorczości

 

 

 

 

 

 

 

6

Witkowski Sławomir

3BL|His roz

Historia

28

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

6

Witkowski Sławomir

3DL|His roz

Historia

28

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

7

Witkowski Sławomir

3BL|His roz

Historia

28

Uczniowie zwolnieni do

 

domu

 

 

 

 

 

 

 

7

Witkowski Sławomir

3DL|His roz

Historia

28

Uczniowie zwolnieni do

 

domu