Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi Part

Samorząd uczniowski

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 


Audycje z 2014 PDF Drukuj Email
niedziela, 10 stycznia 2016 13:48

20 grudnia miała miejsce oficjalna inauguracja radia "Po prostu! " czyli po prostu o naszej szkole! Uczniowie klasy 2D z grupy dziennikarskiej od dłuższego czasu przygotowywali się do roli, jaką jest praca w radiu. Pod opieką prof. Joanny Napory Ćmachowskiej nasi dziennikarze poznawali tajniki pracy w radiu nie tylko w naszym szkolnym studiu nagraniowym,  ale też współpracując z dziennikarzami z Radia Katowice. Radio, jak sama nazwa wskazuje będzie stricte związane z życiem szkoły, w cotygodniowych audycjach uczniowie i nauczyciele będą mogli dowiedzieć się o bieżących wydarzeniach, posłuchać swoich ulubionych piosenek, a także pozdrowić kogoś na antenie!

Więcej szczegółów będziecie mogli dowiedzieć się na fanpage naszego szkolnego radia na Facebooku, który ruszy już pod koniec roku! A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pierwszą, świąteczną audycją "Po prostu!"

 

 

 

10 stycznia została wyemitowana druga audycja przygotowana przez Radio Po prostu. Na długich przerwach mogliście usłyszeć świeżą porcję wiadomości przygotowaną przez grupę dziennikarską w naszej szkole. W audycji znalazły się : życzenia osiemnastkowe, podsumowanie tygodnia oraz informacje o koncercie charytatywnym. Tych, którzy nie mogli jej wysłuchać w szkole odsyłamy tutaj:

 


 

Pomimo problemów z odtworzeniem audycji w szkole, za które redakcja Radia Po Prostu serdecznie przeprasza zainteresowanych odsyłamy do linka poniżej. W tym tygodniu możecie usłyszeć m.in. krótką wzmiankę o koncercie, osiemnastki oraz wiele innych newsów z życia naszej szkoły.

 

 

 

7 lutego po raz kolejny mogliśmy się usłyszeć na dwóch długich przerwach! W tym tygodniu Radio Po Prostu przygotowało dla Was m.in. wywiad z gościem na żywo oraz dawkę sukcesów naszych kolegów. Wszystkich którzy nie mogli wysłuchać nas w szkole, odsyłamy tutaj:

 

 

 

Już 14 lutego mogliście usłyszeć cotygodniową audycję radia Po prostu, Tym razem w tle towarzyszyło nam święto walentynek. Wywiad z gościem, wiele miłości w piosenkach i gorących informacji z naszej szkoły możecie wysłuchać właśnie tutaj:

 

 

 

Pełną wersję piosenek zawartych w audycji odnajdziecie w odnośnikach zamieszczonych tutaj:

 

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You

Birdy - Skinny Love

The Beatles - All You Need Is Love

 

Dzisiaj mogliście usłyszeć kolejną audycję radia Po prostu. Tym razem serwowaliśmy wam relację z wyjazdu na narty, osiemnastki oraz wywiad dotyczący zespołu "Beng". Tym, którym nie udało się odsłuchać audycji w szkole odsyłamy tutaj:

 

 

 

 

Pełną wersję piosenek zawartych w audycji odnajdziecie w odnośnikach zamieszczonych tutaj:

 

Daft Punk - Instant Crush ft. Julian Casablancas

Ludzie Psy  Maria Peszek

Pharrell Williams - Happy

 

 

Dzisiaj została wyemitowana kolejna audycja radia Po Prostu a w niej między innymi wywiad z Maćkiem Adamczakiem z klasy 3c, osiemnastki oraz ciekawostki dotyczące Tłustego Czwartku. Tym, którym nie udało się odsłuchać audycji w szkole odsyłamy tutaj:

 

 

 

 

Piosenki z audycji do odsłuchania tutaj:

 

Bee Gees - Tragedy

The Rolling Stones - Angie

Abba - Mamma Mia

 

 

 

Pełną wersję piosenek zawartych w audycji odnajdziecie w odnośnikach zamieszczonych tutaj:

 

Jan Kiepura - "Brunetki, blondynki"

Roy Orbison - Oh, Pretty Woman

Wilki - Baska

Stevie Wonder - Isn't She Lovely

 

Dzisiaj odbyła się kolejna audycja radia Po prostu a w niej m.in informacje z życia szkoły, osiemnastki oraz wywiad o dniu Liczby Pi z panią profesor Jastrzębską, który przeprowadził gość specjalny z Radia Katowice pani Katarzyna Głuch. Zapraszamy do odsłuchania!

 

 

 

Piosenki z audycji w pełnych wersjach do odsłuchania tutaj:

 

Parabole tańczą

Dawid Podsiadlo - Trójkąty i Kwadraty

Dawid Podsiadlo - Trójkąty i Kwadraty

Enej - Symetryczno-Liryczna

 

To już 10 audycja radia Po Prostu a w niej informacje o dniu wagarowicza oraz bieżące informacje z życia szkoły. Audycja do odsłuchania tutaj:

 

 

 

 

 

Marek Grechuta - Wiosna ach to ty

Katrina & The Waves - Walking On Sunshine

Skaldowie - Wiosna

Elektryczne gitary - dzieci

Po 2 tygodniach przerwy wraca do Was Radio Po Prostu z najnowszą audycją a w niej między innymi relacja z wycieczki klas humanistycznych do Warszawy, informacje na temat Dni Otwartych Korczaka oraz bieżące informacje z życia szkoły. Audycja do odsłuchania poniżej:

 

LADY PANK - Stacja Warszawa

T.Love - Warszawa

Coldplay - Paradise

HAPPYSAD - Wrócimy tu jeszcze

 

To już 12 audycja Radia Po Prostu a w niej między innymi rozmowa o dniu czekolady, bieżące informacje z życia szkoły oraz wywiad z Marcinem Wielgusem - dziennikarzem Radia Katowice. Warto wspomnieć, że został o nas nagrany materiał, który będziecie mogli odsłuchać w Radiu Katowice między godziną 16 a 17 oraz na ich stronie internetowej. Zapraszamy na fanpage Radia Po Prostu gdzie znajdziecie link do tego materiału! https://www.facebook.com/radiopoprostu

 

 

Soul Control-Chocolate

Kombi "Słodkiego miłego życia"

GOLEC UORKIESTRA - Słodycze

Enej - Radio hello

 

Z okazji świąt Wielkanocnych, radio Po Prostu przygotowało na tą okazję specjalną audycję prosto z radia Katowice! Zachęcamy do osłuchania:

 

 

Mikromusic - Takiego Chlopaka

Felicità - Al Bano & Romina Power

Voltaire - Bunnypocalypse - World Premiere Song

 

 

Po długiej przerwie wraca do was Radio Po Prostu! W najnowszej audycji między innymi wywiad o Dniu Farmaceuty z panią Korżak, bieżące wydarzenia z życia szkoły oraz wywiad z Kubą Majzelem - uczniem klasy 2D dla którego 29 kwietnia odbył się mecz charytatywny na stadionie Czarnych w Sosnowcu.

 

Piosenki do odsłuchania tutaj:

 

Karolina Czarnecka - Hera koka hasz LSD

Sister Sledge - We Are Family

Pink - Family Portrait

Shakira - Addicted to You


 

To już kolejna audycja radia Po prostu a w niej między innymi wydarzenia z życia szkoły, wywiad z mgr. Moniką Szczepanik oraz wspomnienie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

 

 

 

 

KULT - Gdy nie ma dzieci

Robert M, Matheo - Children Of Midnight ft. Tommy La Verdi

Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin

 

To już ostatnia audycja radia Po Prostu w tym roku szkolnym a w niej między innymi ostatnie bieżące informacje z życia szkoły oraz wywiad z Elizą Wietrzyńską i Kamilem Kubasem - uczestnikami Bitwy na Głosy. Zapraszamy do odsłuchania i do zobaczenia już po wakacjach.

 

 

 

 

Big Day- W dzień gorącego lata

Simple Plan - Summer Paradise ft. Sean Paul

Formacja Nieżywych Schabuff - Lato

Kapela Pawła Szczupłego - Nie żałuj chwil

 

Nowa audycja Radia po prostu. Zapraszamy do odsłuchania audycji...

 

 

 

Zapraszamy do osłuchania drugiej audycji naszego radia Poprostu

 

 

 

 

Zapraszamy do osłuchania trzeciej audycji naszego radia PoProstu

 

 

 

Zapraszamy do osłuchania czwartej audycji naszego radia PoProstu

 

 

Zapraszamy do osłuchania audycji zawierającej Debatę Oksfordzką wraz z wywiadami.

 

 

Zapraszamy do osłuchania piątej Andrzejkowej audycji naszego radia PoProstu.

 

 

Zapraszamy do osłuchania szóstej barbórkowo - mikołajkowej audycji naszego radia PoProstu.

 

 

 

Zapraszamy do osłuchania siódmej audycji naszego radia PoProstu.