Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Korczaka PDF Drukuj Email
niedziela, 18 października 2015 09:27

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Korczaka skupia Wychowanków VI Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Sosnowcu.

Celem Stowarzyszenia jest kultywowanie tradycji Naszego Liceum, utrzymywanie cennych kontaktów wśród społeczności Korczakowskiej oraz wzajemna pomoc i wsparcie przy realizacji szeroko pojętych projektów społecznych i edukacyjnych na rzecz społeczności.

Do Stowarzyszenia zapraszamy Absolwentów Naszego Liceum, Szanowne Grono Pedagogiczne, które przyczyniło się do edukacji i budowania społeczności Korczakowskiej, a także wszystkich Przyjaciół Korczaka.

Proponowane inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Korczaka to m.in.:

• Współorganizacja, aktywny udział w Uroczystościach istotnych dla społecznośći Korczakowskiej (np. Dni Otwarte)
  • Organizacja Obchodów Rocznicy założenia VI Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Sosnowcu,
  • Organizacja kolejnych edycji Balów Absolwentów
  • Przeprowadzanie szkoleń, wykładów, prelekcji, zajęć integracyjnych oraz spotkań dla uczniów Liceum,

Skład zarządu Stowarzyszenia:

- prezes zarządu: Mateusz Wiatr
- sekretarz zarządu: Paweł Wojtusiak
- skarbnik zarządu: Sebastian Orlean
- członek zarządu: Michał Bal

Zapraszamy do grupy Absolwentów na portalu społecznościowym Facebook:

Zapraszamy do odwiedzenia fanpage Stowarzyszenia na portalu społecznościowym Facebook:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z prezesem Stowarzyszenia.

Kontakt:

Mateusz Wiatr