Wykład prof. zw. dr hab. Krzysztofa Zadory „Czym jest pieniądz?" - TMN PDF Drukuj Email
wtorek, 05 marca 2013 21:13

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. zw. dr hab. Krzysztofa Zadory „Czym jest pieniądz?". Wykład odbędzie się

W dniu 12.03.2013 o godz. 15.30 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. St. Staszica w Sosnowcu odbył się już piaty wykład TMN. Tym razem wykład poprowadził prof. zw. dr hab. Krzysztofa Zadory, wykład był zatytułowany: „Czym jest pieniądz?".

Pan prof. zw. dr hab. Krzysztof Zadora jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Kierownikiem Zakładu Rachunkowości Zarządczej. W latach od 1990 do 1993 prof. Krzysztof Zadora pełnił funkcję Rektora Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Zapraszamy do naszej galerii. TMN - Czym jest pieniądz.

Poprawiony: poniedziałek, 18 marca 2013 17:42