Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi Part

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 


Wesprzyj Odyseuszy PDF Drukuj Email
piątek, 03 kwietnia 2015 10:52

Odyseja Umysłu 24. Ogólnopolski Finał - Gdańsk, 27-29 marca 2015

 

W finale wzięło udział 121 drużyn.

Wyniki Korczaka:

Tytuł Wice Mistrza Polski - Problem 1 „Pociąg do wyzwań”. Drużyna pod opieką Barbary Jastrzębskiej, Moniki Szczepanik i Iwony Mirowskiej w składzie: Martyna Orszulak, Maciej Koba, Mikołaj Malcher, Marcin Zając, Jakub Sacewicz.

 

5 miejsce - Problem 3 „ Gra z Puszką Pandory”. Drużyna pod opieką Joanny Napory - Ćmachowskiej w składzie: Lucyna Przybycień. Natalia Janiszewska, Martyna Wiejacha, Beata Kołaciak, Paulina Mrugała, Mateusz Olesiński.

 

36. Światowy Finał, Uniwersytet Stanowy Michigan w USA, 19-24. maja 2015

W Finale weźmie udział ponad 800 drużyn z całego świata, w tym kilkanaście z Polski, które będą współzawodniczyć z sobą o tytuł Mistrza Świata. To wydarzenie stanowią spektakularne zwieńczenie odysejowego sezonu, realizowane przy wsparciu Amerykańskiej Agencji Kosmicznej NASA.

 

 

Wspomóż finansowo Drużynę Odysejuszy!

 

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe do podmiotów gospodarczych, samorządowych, osób prawnych i fizycznych, które chcą wspierać młodych, kreatywnych ludzi; ludzi stawiających na innowacyjność, niesztampowość i kooperacyjne działanie.

 

W zamian za wsparcie finansowe:

  • umieścimy logo sponsora na niniejszej witrynie oraz drużynowych koszulkach
  • umieścimy informację o sponsorze we wszelkich materiałach medialnych związanych z naszym uczestnictwem w projekcie Odyseja Umysłu
  • jeśli to tylko możliwe, promować będziemy produkty (usługi) sponsora
  • podejmiemy współpracę ze sponsorem w zależności od indywidualnych ustaleń

 

Osoby zainteresowane wsparciem Odyseuszy prosimy o kontakt z trenerką Odysei Umysłu Moniką Szczepanik ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.(32)2915710)

 

Wpłaty proszę przesyłać na konto Rady Rodziców VI Liceum Ogólnokształcącego im J. Korczaka, numer konta:42 1930 1103 3100 0113 0131 0001

W tytule wpłaty proszę wpisać „Odyseja Umysłu”.  Dla nas ważna jest każda kwota. Dziękujemy.