Trzecie miejsce w ogólnopolskim finale międzynarodowego konkursu Odyseja Umysłu PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 13:15

Korczakowcy od pięciu lat uczestniczą w międzynarodowym konkursie kreatywnego myślenia Odyseja Umysłu, nad którym patronat sprawuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.
24 i 25 marca 2018 roku nasza szkolna drużyna odyseuszy w składzie: Zuzanna, Wiktoria, Marta, Emilia, Piotr, Daniel i Piotr, pod trenerską opieką mgr Barbary Jastrzębskiej w problemie długoterminowym i mgr Doroty Grodeckiej w rozwiązywaniu problemów krótkoterminowych, uczestniczyli w  ogólnopolskim finale konkursu kreatywnego myślenia w Gdyni.
Po sukcesie i pierwszym miejscu w eliminacjach regionalnych w Katowicach, w ostatecznych rozgrywkach ogólnopolskich nasza drużyna musiała się zmierzyć z dziewięcioma drużynami z całej Polski i zajęli trzecie miejsce. Wasza riksza is the best!
Korczakowcy rozwiązywali problem techniczny: do boju w trójboju.

Zapraszamy do naszej galerii: Trzecie miejsce w ogólnopolskim finale Odysei Umysłu