Towarzystwo Młodych Naukowców zaprasza na wykład PDF Drukuj Email
środa, 13 grudnia 2017 09:25

W dniu 19.12.2017 o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie TMN w IV LO im.S.Staszica. Z naszej szkoły w wykładzie weźmie udział klasa IA.
Wykładowcą będzie Bartek Popiel a temat zajęć brzmi: "Jak się uczyć szybko, skutecznie i bez nudnych powtórek?".

Pan Bartosz Popiel od wielu lat propaguje metody szybkiego uczenia i jest autorem programu “LiczySięNauka. Ponadto Bartek Popiel jest wybitnym specjalistą w zakresie doradztwa biznesowego oraz personalnego. Osiąga również ogromne sukcesy na polu nowych technologii internetowych i ich zastosowania w biznesie. Jest autorem licznych kursów internetowych. Prowadzi blog http://liczysiewynik.pl. Możecie go znać również z porannych inspiratorów (serii 100 mini wykładów) publikowanych na youtube.

Niestety w procesie kształcenia brakuje przedmiotu "jak się uczyć". Niewielu uczniów czyta teksty z szybkością 100 stron/h. Wiele czasu marnujemy każdego dnia na ekstensywne uczenie. Każdy z nas czuje, że pozyskuje wiedzę zbyt wolno i szybko zapomina po sprawdzianie "wykuty materiał'. Jak to zmienić? Jak szybko się uczyć Jak nie zapominać materiału? Jak zapamiętać wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne? Czy można się szybko nauczyć języka obcego? Na wiele z tych pytań odpowie Bartek Popiel. Każdy z Was przyswoi kilka przydatnych technik szybkiego uczenia się. Warto spotkać się z Mistrzem. Do matury czasu  niewiele. Zapraszamy na wykład o rewolucji w uczeniu się.