Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi Part

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 


Towarzystwo Młodych Naukowców zaprasza na wykład PDF Drukuj Email
środa, 13 grudnia 2017 09:25

 

 

W dniu 19.12.2017 o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie TMN w IV LO im.S.Staszica. Z naszej szkoły w wykładzie weźmie udział klasa IA.
Wykładowcą będzie Bartek Popiel a temat zajęć brzmi: "Jak się uczyć szybko, skutecznie i bez nudnych powtórek?".

Pan Bartosz Popiel od wielu lat propaguje metody szybkiego uczenia i jest autorem programu “LiczySięNauka. Ponadto Bartek Popiel jest wybitnym specjalistą w zakresie doradztwa biznesowego oraz personalnego. Osiąga również ogromne sukcesy na polu nowych technologii internetowych i ich zastosowania w biznesie. Jest autorem licznych kursów internetowych. Prowadzi blog http://liczysiewynik.pl. Możecie go znać również z porannych inspiratorów (serii 100 mini wykładów) publikowanych na youtube.

Niestety w procesie kształcenia brakuje przedmiotu "jak się uczyć". Niewielu uczniów czyta teksty z szybkością 100 stron/h. Wiele czasu marnujemy każdego dnia na ekstensywne uczenie. Każdy z nas czuje, że pozyskuje wiedzę zbyt wolno i szybko zapomina po sprawdzianie "wykuty materiał'. Jak to zmienić? Jak szybko się uczyć Jak nie zapominać materiału? Jak zapamiętać wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne? Czy można się szybko nauczyć języka obcego? Na wiele z tych pytań odpowie Bartek Popiel. Każdy z Was przyswoi kilka przydatnych technik szybkiego uczenia się. Warto spotkać się z Mistrzem. Do matury czasu  niewiele. Zapraszamy na wykład o rewolucji w uczeniu się.