Toster Wydanie Świąteczne Słowo do Korczakowców PDF Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2017 21:00

Toster wydanie 26

Zapraszamy Was do przeczytania artykułów przygotowanych przez młodych humanistów z klasy 2 d.   Jak co roku, przygotowaliśmy świąteczny numer gazety „ Toster”. Chcemy skrócić Wam  czas, związany  z oczekiwaniem na Święta  Bożego Narodzenia, dobrym słowem pisanym.

W grudniowym  numerze  gazety  „Toster” znajdziecie artykuły związane z: ciekawymi przepisami bożonarodzeniowymi- królują pierniczki, przepisy babć.; pomysłami na prezenty dla zwierząt udomowionych.  Piszemy ,co  wiemy na temat zwierząt nietypowych. Opowiadamy, jaką muzykę słuchamy i jakie filmy oglądamy w grudniu 2017 roku.  Przepowiadamy, co  czeka  ludzi w  Nadchodzącym Roku 2018 – Roku Psa według Horoskopu Chińskiego. Namawiamy do ćwiczeń fizycznych, ponieważ dbamy o rozwój  duchowy jak i fizyczny każdego Korczakowca. A na zakończenie świątecznego wydania składamy całej społeczności Korczakowskiej życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne.

Katarzyna Reszel- Łagoń wraz z uczniami z klasy 2 d

Autorzy: Iza Dec, Paulina Galwas, Nikola Tarchuł, Natalia Komosa,