Tegoroczna akcja ,,Pełna miska dla schroniska” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2017 19:52

Tegoroczna akcja ,,Pełna miska dla schroniska” nie zakończyła się rozdaniem ulotek, balonów i poinformowaniem o akcji mieszkańców osiedla na którym jest nasza szkoła. Klasa 1A przez dwa dni prowadziła zbiórkę pieniędzy na  dwóch stoiskach. Na stoisku na drugim piętrze prowadzona była sprzedaż między innymi tostów, kawy, ciast co cieszyło się sporym zainteresowaniem. Podobnie było w przypadku drugiego punktu na pierwszym piętrze. Tam zaś odbywała się loteria dla młodszych uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieje, że dzięki takim akcjom życie psów  i kotów w sosnowieckim schronisku będzie lepsze. We wtorek ( 5 .12. ) planujemy ciąg dalszy. Może uda się nam wspólnymi siłami zaadoptować wirtualnie jakiegoś psiaka….

A WTOREK  (5 grudzień) JEST ŚWIATOWYM DNIEM WOLANTARIATU !!!