Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi Part

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 


Relacja z wielkiego świata PDF Drukuj Email
niedziela, 24 maja 2015 17:06

Jest już niedziela, 24 maja, godzina 9.00. 36. Światowy Finał Odysei Umysłu za nami. Konkursowe emocje też już za nami. Performens naszej drużyny oceniało 10 sędziów z różnych kontynentów. Ostatecznie nie stanęliśmy na pudle. Wszystko jednak zadziałało tak jak zaplanowaliśmy: wehikuły dotarły do stacji, Maciek rozbawił publiczność, Mikołaj przyciągnął uwagę sędziów swoim Pi..., Kuba był dostojnym i groźnym królem, Marcin w zielonej tubie wyglądał zjawiskowo, a Martyny angielski był perfekcyjny.

Coaches Monika i Barbara odnalazły się w tym amerykańskim śnie. Żałujcie, że nie mogliście spędzić z nami czasu na Festiwalu Kreatywności. Atrakcji było tyle co w Disneylandzie. W dodatku wszystko zrobione i wymyślone przez młodych ludzi. Nie wystarczyły dwie godziny by wszystkiego dotknąć, obejrzeć i pobawić się.

Pamiętacie, jak w poprzednim sprawozdaniu wspomnieliśmy o naszym baddy team? To naprawdę fajni ludzi z ogromnym poczucie humoru, głową pełną pomysłów. Ich przedstawienie było funny & perfect. Po Gali kończącej Finał, gdzie najlepsi otrzymali puchary (9 dla Polaków), bawiliśmy się podsumowując Finał 2015 i marząc o Finałach 2016. Zapraszamy do naszej galerii: Relacja z wielkiego świata.