Podpisanie umowy partnerskiej z Uniwersytetem Ekonomicznym PDF Drukuj Email

9 stycznia b.r. o 13.30 w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego nasze Liceum zawarło porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Umowę podpisał pan dyrektor mgr Marek Wiewiórowski oraz ze strony uczelni prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek. Szkołę podczas uroczystości reprezentowali także pani wicedyrektor mgr Joanna Napora – Ćmachowska, mgr Dorota  Grodecka, dr Sławomir Witkowski oraz uczniowie klasy II d.

W ramach dotychczasowych umów nawiązaliśmy już kontakty z Uniwersytetem   Śląskim, Uniwersytetem Medycznym, Wyższą Szkołą Humanitas, Śląską Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy i Wyższą Szkołą Techniczną.

Zapraszamy do naszej galerii: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach