Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi PartMaraton pisania listów 2017 PDF Drukuj Email
niedziela, 03 grudnia 2017 13:41

 

 

 

Amnesty International po raz siedemnasty organizuje Maraton Pisania Listów. Społeczność Korczaka po raz kolejny przystępuje do tej akcji. Zmień życie. Napisz list, to hasło, z którym 8 grudnia Ci z Was, którzy chcą zabrać głos w słusznej sprawie będą mogli to zrobić. W tym roku będziemy pisać listy w sprawie obrońców praw człowieka z 10 państw. To osoby, które odważnie przeciwstawiają się łamania praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.  O idei, skuteczności i potrzebie akcji można się dowiedzieć wchodząc na stronę https://maraton.amnesty.org.pl/.

Co powinieneś zrobić aby wziąć udział w szkolnym pisaniu:

  1. Dokładnie przeczytaj informacje umieszczone na stronie amnesty (abyś wiedział o co w ty chodzi)
  2. Wydrukuj, wypełnij zezwolenie, poproś o zwolnienie i podpis nauczyciela, z którym masz w tym czasie zajęcia. Druk zezwolenia znajdziesz wraz z drukiem zwonień z zajęć lekcyjnych
  3. Zezwolenie oraz 5 złotych na znaczek dostarcz w nieprzekraczalnym terminie : 7.12.2017 (czwartek) do godziny 12, 50 do prof. Barbary Jastrzębskiej.
  4. 8 grudnia z dobrze piszącym czarnym długopisem i 5 małymi kopertami przybądź we wskazane w późniejszym terminie miejsce.

 

 

Zezwolenie na udział w maratonie pisania listów

 

Do zobaczenia.