Korczakowscy dziennikarze w ukraińskiej prasie PDF Drukuj Email
piątek, 13 października 2017 16:10
Niezmiernie miło nam poinformować, iż fotografia  naszych korczakowskich dziennikarzy i artykuł, o realizowanym w najbliższym tygodniu projekcie, opublikowano w gazecie miasta Sambor, na Ukrainie. Nasi uczniowie, wraz z uczniami z Sambora będą pracowali nad e-publikacją: "Polsko-ukraiński przewodnik ksenofoba".

Ich dziennikarska praca przysłuży się jednocześnie budowaniu trwałych i dobrosąsiedzkich relacji pomiędzy Polską a Ukrainą. Cieszymy się, że nasi młodzi dziennikarze będą swoją pracą promować dialog międzykulturowy. Jak POL-UKRować nasze relacje?

Powyższy temat będzie przedmiotem spotkań, dyskusji i wymiany myśli z naszymi ukraińskimi gośćmi w najbliższym tygodniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia wydarzeń zamieszczanych na facebooku naszego liceum i uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach. Projekt będzie się odbywał od 15 do 21 października 2017r.

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełen rozmiar.