Informacje o Rekrutacji do programu „Uniwersytet Licealisty” PDF Drukuj Email
wtorek, 01 września 2015 13:51

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 14.09 do 25.09 2015r odbędzie się internetowa rekrutacja do programu „Uniwersytet Licealisty” przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Osoby, które spełniają kryteria udziału w programie zawarte w Regulaminie Uniwersytetu Licealisty w celu rejestracji powinny wypełnić internetowy formularz rejestracyjny, który będzie dostępny od 14. 09. 2015r do 25. 09. 2015r w zakładce Rekrutacja 2015/2016 na stronie internetowej ŚUM.

W dniu 3.10.2015r o godzinie 900 w sali wykładowej  Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej (Sosnowiec, ul. Jedności 8) odbędzie się druga część rekrutacji – egzamin testowy. Do egzaminu zostaną dopuszczone wyłącznie osoby spełniające regulaminowe kryteria naboru do programu, które wcześniej zarejestrowały się na stronie internetowej. Egzamin będzie przeprowadzony w formie testu wielokrotnego wyboru.  Zakres testu obejmuje podstawę programową z chemii i biologii. Na podstawie liczby uzyskanych punktów stworzona zostanie lista rankingowa decydująca o przyjęciu do programu Uniwersytetu Licealisty. Lista osób przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej Uniwersytetu Licealisty przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu. Po ogłoszeniu wyników, osoby przyjęte do programu do 7.10.2015r powinny złożyć wypełniony formularz zgłoszenia w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Sosnowiec, ul. Jedności 8. Do formularza należy załączyć dwa zdjęcia legitymacyjne. Osoby, które nie złożą w wyznaczonym terminie formularza zgłoszenia w Dziekanacie, zostaną skreślone z listy osób przyjętych do programu.

Nowe informacje o Rekrutacji 2015/2016

Poprawiony: wtorek, 08 września 2015 14:00