III Mistrzostwa Polski w Jorkyball PDF Drukuj Email
środa, 24 stycznia 2018 10:26

Dnia 20 stycznia 2018 roku młodzież VI Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka uczestniczyła w organizacji III Mistrzostw Polski w Jorkyball dla Dziecki z Domów Dziecka, które odbyły się w centrum Europa ul. Sienkiewicza 3.

Wolontariusze naszej szkoły pomagali w przygotowaniu posiłków, kanapek, rozdawaniu napoi, pakowaniu nagród, sprzątaniu po zakończonych Mistrzostwach. Wywiad z uczestnikami mistrzostw wykonały przedstawicielki Radia Po Prostu, który niebawem przeczytacie w gazetce szkolnej.

Mistrzostwa odbyły się pod patronem:

• Prezydenta Miasta Sosnowiec - Arkadiusza Chęcińskiego,
  • Prezydenta Miasta Będzin - Łukasza Komoniewskiego,
  • klubu piłkarskiego Zagłębie Sosnowiec,
  • klubu siatkarskiego MKS Będzin.

Wszystkim wolontariuszom naszej szkoły dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie, chęć pomagania innym w sobotni czas, zachęcamy również innych do włączania się w różne akcje organizowane przez prowadzących Szkolne Koło Wolontariuszy.

Pamiętaj

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" - Jan Paweł II

Zapraszamy do galerii: III Mistrzostwa Polski w Jorkyball