Menu

Dziennik lekcyjny

Brązowa szkola

Radio Po prostu

Stowarzyszenie Absolwentów

Citi Part

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 


Sosnowiecki Jarmark Świąteczny PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2015 17:35

 

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ NA PONIEDZIAŁEK 21.12.2015

 

GODZINA 9.15 – ZBIÓRKA NA ULICY ZWYCIĘSTWA PRZY SCENIE.

W tym miejscu będzie rozłożony namiot w którym zostaną zrobione trzy stanowiska warsztatowe : warsztaty malowania bombek, warsztaty robienia stroików świątecznych, malowanie twarzy dzieciom.

Od godziny 10.00 uczniowie robią łańcuch świątecznej solidarności.( 400 m) .

Do robienia łańcucha każdy uczeń musi mieć ze sobą zszywacz i zapasowe zszywki. Materiały do robienia łańcucha przygotowuje VI LO Korczaka.

Od godziny 12.00 – 15.00 – kolędowanie z CITIPART

 

Na miejscu będą śpiewniki z kolędami. Uczniowie mają mieć stroje świąteczne –czerwono-zielone, czapki mikołajowe lub inne świąteczne ubrania lub przebrania ( tu zostawiamy inwencję twórczą młodzieży.)

 

Godzina  13.00 – zbiórka pod pubem Warka – KOLACJA DLA POTRZEBUJĄCYCH

Kolacja rozpoczyna się o godzinie 15.00.

Wszyscy uczniowie poubierani są świątecznie ( ubiór omówiony powyżej)

Ciasta dla potrzebujących przynosimy rano (od 7.45 do 9.00) do pani mgr Anny Żychowicz – Łosiewicz sala 61 . Ciasta mają być pokrojone , zapakowane w pudełka, które można wyrzucić.

Stroiki i materiały do stroików-  proszę  o przyniesienie do biblioteki najpóźniej do piątku godzina 12.00

Do robienia stroików uczniowie powinni mieć sznurki, druciki, jakieś podstawki – tu liczymy na kreatywność np.: jabłka, ziemniaki  i nożyczki.

IMPREZA ZAKOŃCZY SIĘ KOŁO GODZINY 17.00

 

 

LISTA  UCZNIÓW  21.12.2015 r

Bardzo proszę o wpisanie uczniom poniżej wymienionym ns w czasie lekcji

KLASA I A

Dagmara Kozieł

Wiktoria Chabierska

Maria Ryska

Jakub Sadowski

KLASA I B

Jakub Duda

Janasik Izabela

KLASA IC

Olga Pietrzyk

Kinga Nowak

Wiktoria Wojtala

Sasińska Klaudia

Mocek Monika

Jakub Mazurek

Jaroszewski Jan

Krzykawski Michał

Natalia Kubiś

Daniel Majkutewicz

KLASA I D

Julia Zięba

Agata Gąsiorowska

Justyna Mańko

Krzysztof Cichoń

Klaudia Jarosik

Wiktoria Stróżyńska

Kamil Pasierb

Szymon Mrozik

Mateusz Szczepański

KLASA I E

Paulina Bieniek

Marta Kubala

Patrycja Zaborniak

Karolina Janicka

Angelika Klimczyk

Dominik Stawiarski

KLASA II B

Natalia Supernak

Izabela Pawik

Marlena Moskal

Michał Dobosz

Izabela Czech

Żaneta Skorek

Adrian Janik

Aleksandra Wydymus

Kuberska Magdalena

Łukasiewicz Julia

Duduś  Dominika

Kinga Goluch

KLASA II D

Beata Kołaciak

Martyna Wielkopolan

Jakub Kamiński

Wiktoria Gacmęga

Paulina Mrugała

Patrycja Janoska

Maja Wiejacha

Aleksandra Gajda

Nabagło Kinol

Dusza Natalia

Janiszewska Natalia

Skuła Agnieszka

Gądek Agata

Krawczyk Aleksandra

Guzak Karolina

 

KLASA III B

Natalia Degórska

 

KLASA  III D

Lucyna Przybycień

Sylwia Siwek

Jowita Karczyńska

 

 

 

 

 

Poprawiony: sobota, 19 grudnia 2015 12:31