Akcja „Pełna miska dla schroniska” PDF Drukuj Email
czwartek, 04 stycznia 2018 11:24

Akcja  „Pełna miska dla schroniska” na rzecz zwierząt przebywającym  w sosnowieckim schronisku  w  Milowicach  zakończona

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dary i okazaną pomoc.

Dziękujemy klasie IC za wpłatę 270 złotych do charytatywnej puszki.

Dziękujemy prof. Beacie Fajfer za pomoc w przygotowaniu happeningu.

Dziękujemy prof. Marcie Połetek i prof. Joannie Kobie za ważne dla nas 15 minut.

Dziękujemy klientom szkolnych stoisk za zakupy i udział w loteriach.

Celem akcji była zbiórka pieniędzy, rzeczy dla zwierząt i nakrętek oraz zainteresowanie psim i kocim losem jak największej grupy ludzi. W ramach akcji rozdaliśmy około 300 ulotek uczniom szkoły i mieszkańcom osiedla. Przygotowaliśmy loterię fantową, dobrą kawę i super wegetariańskie tosty. W dniu wolontariusza zorganizowaliśmy happening przedstawiający „pieskie” życie psów i zasady wirtualnej adopcji. Zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny „Zwierzę w dziwnej pozie”.

Efektem działań jest  527,29 złotych,  kilka pudeł kocy, smyczy, misek i suchej  karmy,  cztery wory nakrętek ( będą „zamienione” na złotówki).

Nauczyciele Korczaka adoptowali wirtualnie 6/7 letnią suczkę ERI.

Zwyciężczynią fotograficznego konkursu została Agata Gomułka z klasy IIIA, na jej zdjęciu jest dziewięcioletni  jamnik PLUTO.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za pomoc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Organizator akcji klasa IA